Slávie není v Lize Mistrů

26. srpna 2005 v 17:22 | chachar |  Postřehy z uhláku
(Následující článek byl sice příspěvkem Chachara do komentářů k mému článku "Fialové vystřízlivění", nicméně ho zde uvádíme znova, když už má svou vlastní rubriku...)

Chachar Ostravski:

Ach, to probuzení!
Jako skalní fanoušek Baníku, který cítí bezmoc sešívaných nad mocí Lešky, nemám pražádnou radost z prohry.můžete si párat stehy na dresu milovaného klubu, můžete psát transparenty, pokud se nezmění lidé okolo vedení klubu, tak to stejně povede jen k tomu, že zase někdy budete hrát předkolo. Náš fotbal potřebuje mít v pohárech co nejvíc zástupců, jinak peníze nepřitečou. Proto trpně sleduji všechny pokusy o proniknutí do LM jiného klubu. Popisovat amaterský výlet nadšenců z Ostravy minulý rok nemá cenu. Vedení, vedené tenistou, prodá půl sestavy a ostatním nevysvětlí, že soupeř nemá zájem hrát přátelské utkání a obdivovat nové přelivy a drahá auta czechboys. Uefa byl jen další marný výlet. Letos konečně můžeme mít dvě mužstva v LM a .... červenobílí už ví.. Nemáme. Hodnotit hru... to už taky nemá cenu. Už když ve zprávách se objevila geniální vize trenéra překvapit soupeře rozestavením 4 - 4 - 1 - 1 a chtít vyhrát, tak to jsem nějak nepochopil. Takhle hrají Blšany proti každému, ale Slavia? No na hřišti to bylo jiné, tam to bylo 8 - 0 - 2, někdy 1 - 5 - 2 - 2, pak zase 2 - 3 - 5 a podobně. Kapitán nemá den (sic!) trenér má slzy v očích již po výkopu a podobně. Jak mi to připomíná Baník PI*O! No nic, jste s námi v UEFA CUPu, tam to vidím na váš postup do skupiny a pak po velkých plánech o zisku poháru pár remíz a konec. Bohužel s tím co je teď v Baníku to není ani na ten postup do skupiny. Možná máme stejný harmonogram na příští roky. Tak Vás vítám v klubu a hurá do EVROPY!
Chachar Ostravski
P.S. Ale stejně jste pašáci! Bo kurva, čornut pajtašum z Brusela při hrani fšecky vjeci v kapsačach a dněska to prodať v Holešovicach jako pecku od Nokii+bonus SIMka z Belgije... tak to u nas nezvladnu ani morgoši a že su rychlí jak havíř před zavalem, tož to je dobrá morda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama