Televize Nova

26. srpna 2005 v 9:30 | ze serveru idnes. zkopíroval Cepín |  Různé
aneb proč bychom se měli dívat...

25.08.2005 20:20 - P r a h a - Domácí kvalifikační zápas české fotbalové reprezentace s Arménií odvysílá televize Nova kvůli reality show Big Brother ve středu 7. září krátce před půlnocí pouze záznamu. Utkání, které je v Olomouci na programu v 17.30, uvede v přímém přenosu kanál Galaxie Sport.
Nova vlastní televizní práva na všechny kvalifikační zápasy české reprezentace a duely vysílá obvykle živě. V sobotu 3. září přinese od 20 hodin utkání v Rumunsku, ale na domácí duel s Arménií prostor ve vysílání prý výjimečně nezbyl.
"Vzhledem k vysílacímu schématu jsme nabízeli fotbalovému svazu dřívější odpolední termín, případně po jednadvacáté hodině. Obě nabídky však byly odmítnuty," řekla mluvčí Novy Veronika Šmítková.
Podle ní se postoj televize k fotbalu nemění. "O našem vstřícném postoji svědčí, že jsme v hlavním vysílacím čase před týdnem vysílali zápas ve Švédsku. Utkání v Rumunsku se bude hrát dokonce nejšpičkovějším vysílacím čase - v sobotu večer," uvedla mluvčí
(c) idnes.cz
cepín: dobrý ne? Asi by bylo na čase jim ty práva odebrat, sice je to Arménie ale stejně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gagic gagic | 26. srpna 2005 v 11:00 | Reagovat

Big Brother rules... :-)))

2 ocenasek Ivo ocenasek Ivo | E-mail | 18. srpna 2007 v 12:57 | Reagovat

Dobrý den,

   rád bych se dozvěděl, jestli budete v dohledné době opakovat, myslím si že oblíbený

seriál, „Příběhy Svatopluka Kuřátka“ s Josefem Dvořákem v hlavní roli.

Děkuji za odpověď

S pozdravem

Ivo Očenášek

PROSTĚJOV

3 Petr Bělohoubek Petr Bělohoubek | E-mail | 9. listopadu 2007 v 12:16 | Reagovat

Z jakého důvodu stále a to každý den začíná hlavní večerní program po televizních novinách,které jako jediné ve Vaší televizi začínají přesně,minimálně o 12 až 15 minut pozdě.Nač tedy ty programy vytváříte,když se do jejich časového intervalu nevejdete a to nemluví o programech odpoledne a ráno,naštěstí tyto části namám možnost sledovat.Televizní noviny končí zhruba ve 20.00 pak ja 3 až 5 minut reklama,chvíli zkrácený sport,zase 5 až 7 minutová reklama a poto když sezadaří začínám kolem 20.15 hlavní program a v televizních programech je napsáno 20.00hod. a s přejitím na digitální televizi se to ještě zhoršilo.

   Buď Vaší práci čest.

4 redakce redakce | 12. listopadu 2007 v 15:35 | Reagovat

Děkujeme za Váš dotaz, pane Bělohubko.

Máte pravdu, že televizní pořady na naší televizi mohou začínat o něco později. Není to ale žádný záměr proti Vám a ostatním našim divákům. Bohužel (nebo bohudík) ale nejsme sponzorováni koncesionářskými poplatky jako televize státní a naším jediným zdrojem peněz je pouze reklama. Díky reklamě máte možnost sledovat své oblíbené pořady. Proto si myslíme, že drobná opoždění způsobená reklamou byste mohl tolerovat. Je jistě lépe trošku počkat na kvalitní pořad, než mít pořad nekvalitní, ač hned.

S pozdravem

Cyril Cepín, oddělení péče o diváka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama