Badminton a futbal s Armeniju

8. září 2005 v 12:38 | chachar |  Postřehy z uhláku
Včera zas bol den sportovny aktivyty.

Jak som už referoval, badminton som išel si zahrať
Predtym som sledoval tych nasich futbalistoch na iheute a zoznamu, ale jak sa do poločasa nic něstalo, tak som to zabalil a šel.
Cela taktika vzala za sve, bo Jarda dorazyl s Magdu, asi sa chcel pochlubit jak mi to natřiska a dorazil MHD bo mu v praci kdosyk předělava to hansfry na tydlifon. Ma služebnu oktavku a je desne hrdy na to, že ma novy model. Furt s tym otravuje, očumuje moju karu a furt ma tendencju srovnavať co jako ma lepšie on a esli mam to či ono. Němuže zkusnuť že mam 8 erbegu a dizla so stodvacati koňama, xeony a plno inych cipovin, ktore akurat prodrazuju auto a stejnak jak nastaně akysyk problem, tož to musim malem voziť k vyrobcovi do opravni.
Navíc je to stary kram a furt a něco sere diky tej elektronike, počitačom a všem
Navíc sme sli hrat do nove haly, kdě su ty lajny dobre vidět, bo se tam hra i majstrovstva republiky.
Hra začala tak, že som sam sebe něpoznaval. Prvy set som eště projel 15:11 ale pak sa děly divy! Druhy set som ho drtil hned od počatku a bolo znať že tu Magdu němal tahat sebu.
Vyhravam v pohodě 15: 9 a som spokojeny jak Hřebyk vo Spartje.
V dašim setu vedu 9:1 a Jarda poslal parrazy Magdu do řiti, bo mu od lajny radila, jak ma hrať. Ta nasrata šla na moju pulku, hazela očama a kontrolovala ktore myčky su v autu.
Jak tak hazala ty kukadla a vedla ty dvojsmyslne dřysty, tak som vypadol z koncentracije a ten peň to dotahnul a nakonec vyhral 17:15!
Tak som ju poslal do řiti zase ja a zdrcena Magda šla okukovať akesy pajtaše na vedlejšym kurtě. To zas rozhodilo Jardu, bo vi, že ty naše dvojsmysle su enem také to chvastani, typu co bych zrobil kdybych mohol, jak som dobry kanec a podobne ciparny.
Posledny set som uhral taktak 15:13 a Jarda už nechcel hrať. Něbolo už tolik času na další set, ale hlavne simuloval zraněnu nohu. Guvno noha, za krkom ho bolelo, bo ho mal jak E.T. z toho vykrucani co mu kdě robi Magda.
Ja byl zas vyřizeny a v butach mi čvachtalo jak při pochoďaku na zakladce, bo mi doma Olina dala akesi stare fusekle, že to stači. Akurat som podcenil to, že su snad cele zo silona a něsaju pot ani nic ineho. Bal som sa zuť ty buty, že už tam je penicilin na prstach.
Po zapase sme šli na jedno a bo už byl otřepany a mal Magdu vedle seba, tak zas začal ty dřysty že hral na 15%, jak mi to další tyden nanda, jak sa těší na tu svoju oktavku a jak je fajne mit ten tydlifon v hasfry bo pak može dřystať za jizdy a esli mi to žere vjac jak jemu a co vravim na zdraženi benzina a že už sa dyzel něvyplati a tak. Něchape, že sice dyzel už nešetři cenu za naftu, ale furt jezdim za 5,2 litra a on za osem na sto kilometru. A bo to nemam až tak moc služebne, tak ta spotřeba je pro mě doležita. Co neurvu na cesťakoch, kdě využivam obsah motora, to němam.
Večer som čučel na ten fotbal.
Prvy poločas bola darda!
Něma cenu rozebirať prvu pulku, to zrobil už Klekipetra v šatni. Iba som gratuloval k tomu, že něchytal Čech bo jak je dobry, tak něumi tak rešit situacije s vybehnutim a Blažek zachranil tutovu branku. Galasek to zahral suprově a armenec asi něpochopil že už tam nigdo není a može upalovat sam na branku. Zo zakulisi som dostal hlašku, že je trener zjebal v šatni a museli všeci sa nahlas v kabině pomodliť a na koncu místo AMEN zařvať ARMEN!
Ale bo je to od Leoša Mareša tak sa mi to moc nězda.
V druhé puli sme dali jednu branku, ostatní branky boly tak šilené, že sa to neda ani popisať
Jednu dal Baroš gulama s ocasom a dvě boly jak v biliarde.
Ale som optimista. Chlpi sa chytli a postupime!
Co vy na to slavisti?
Chachar Ostravski
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cepín cepín | 8. září 2005 v 12:39 | Reagovat

ČR - Nizozemí 2:2, Finsko - ČR 2:3, baráž s Anglií.

2 Chachar Ostravski Chachar Ostravski | E-mail | 8. září 2005 v 13:03 | Reagovat

Nemaluj čerty na zeď! My už tam musíme postoupit!

3 gagic gagic | 8. září 2005 v 13:07 | Reagovat

Já myslím, že Nizozemí porazíme. Už je to taková tradice, že dostanou na Letný 3:1. Takže poklidná baráž a postup...

4 Chachar Ostravski Chachar Ostravski | E-mail | 8. září 2005 v 13:17 | Reagovat

Ale ta baráž nebude poklidná! Jestli půjdeme do baráže tak to zase prose..me, protože my takové akce hrajeme jak Slavia o postup do LM!

My jsme schopni v klidu doma porazit Anglii 3:0 a tam 0:4 prohrát!

Stejně cítím v kostech že Holandsko zazmatkuje s Makedonii doma

5 cepín cepín | 8. září 2005 v 13:54 | Reagovat

mno pánové taky to ale může dopadnout tak, že s Nizozemím prohrajeme a po tom, co jsme viděli s Finama doma můžeme u nich čekat ledasco (kor při naší formě) a taky se k tý baráži můžem jen tak ohlídnout. No ale na to, že porazíme pomeranče vsázím taky, spíš bych se bál že to fakt poserou na severu

6 Chachar Ostravski Chachar Ostravski | E-mail | 8. září 2005 v 14:08 | Reagovat

NESMI!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama