Včerejší match s irskými chasníky

16. září 2005 v 12:42 | gagic |  Slavia
aneb což takhle trochu biliáru

Tak jsem včera zhlédnul utkání 1. kola poháru UEFA mezi skvělými celky Slavia a Cork a nabyl jsem dojmu, že výrobci nám asi začínají do míčů přidávat malé magnetky... Protože co se včera na Strahovské hůrce dělo, to se nedá jinak vysvětlit. Zápas sice skončil 2:0 pro domácí, což mě alespoň trošku zahřálo u srdíčka, ale počet nastřelených (popř. odražených) tyčí byl (dle mého počítání) neuvěřitelných 4 ku 3.
Jsou zápasy, a je jich většina, kde není dotyk míče s tyčí k vidění ani jeden. Dále jsou zápasy, kdy se občas nějaká ta tyč nastřelí, a když je to opravdu smolný zápas, tak jsou ty tyče třeba 3. Ale sedm v jednom zápase, to jsem ještě opravdu v životě neviděl. Vrcholem tohoto fotbalového kulečníku byl majstrštyk irského brankáře, který dokázal během jedné vteřiny vyrazit střelu na břevno a poté tělem a rukama vytlačit odražený míč dvakrát na tyč a poté si klidně pro balon doběhnout a zalehnout jej. Stejně jako Bosák v televizi jsem už křičel radostí gól a nemohl pak uvěřit tomu, že to gól není. Při opakovaném záznamu jsem pochopil, že musí jít určitě o nějaké spiknutí.
"Fotbal nemá logiku", pronesl kdysi jeden náš přední fotbalový expert a tato zájmová skupina, podílející se s výrobci míčů a branek na onom spiknutí, se určitě tuto "logiku" snaží nalézt a využít jí ke svému prospěchu... Pozor na ně.
Toť můj názor na podivnosti kolem včerejšího krásného fotbalového zápasu, který mi vnesl malého červíčka do mé malé, hloupé hlavičky... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cepín cepín | 16. září 2005 v 12:59 | Reagovat

vždyť máš hlavu jako meloun ty kyklope! Ale jinak pěknej kulábr...

2 gagic gagic | 16. září 2005 v 13:01 | Reagovat

myslel jsem jako malý mozeček, chytrolíne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama