VYVOLENÍ kontra FOTBAL!

5. září 2005 v 9:04 | chachar |  Postřehy z uhláku
Zas taky problem, co včil?

(pozn. Cepín: chacharův článek dorazil už v pátek, to jsem ho sem ale nemohl dát, tak trochu se skluzem, nicméně problém je globální, tudíž stále aktuální :o))
V sobotu hrame s tyma Rumunama. Vyhrajemy a iděme na to mistrovstvo skoro najisto.
Něvyhrame a budu problemy, bo nam može komplikacija ve skupine nastať a co pak??
Rumunoch poraizť je prvotnym cilom. A bo Baník něhra zrovna najlepši sezonu, tak sem sa těšil na tu sobotu, že zasa kus dobreho fotbala uvidim.
Jak tak planujem kolik to budě a kolik jim dame, tak čumim do novin kdo to dava v TV a zježily sa mi chlupy až na palcu u nohy!, No i když sem dyslektyk , dysgrafyk, dyskobolos a podobně tak sem zistil, že sem aji dylina, bo sem suhlasil s vyletom do Poličky, bo skorotchyňa slavi narozky!
Není to taky velky problem, bo aj tam maju elektriku a televizor, ale oni navíc v tom stejnom čase davaju tych Vyvolenych! Panika jak u zavalu na šachtě!
Moja mila Olina tu cypovinu sleduje a určitě aj skorotchyňu ukeca že to je dramaticke a bo sem tam hostem ja, tak musim spolehat na skorotchana, esli povolime, či ni.
Navíc ten pajtaš jeji bracha, kery se mi furt smeje ohledně Baníku, něbude vtipně v Poličce, bo pry ma turnaj v plažovym volejbale. (jakby u nas byla plaž, když tu není ani kusek mořa)
Tak není hlasovani možne, bo to budě 2:2 a baby to ubreča! Co včil??
Na guvno je to, že sa maju ten večer jaksyk vyřazovat ty něgramotne, zamindrakovane poloopice mezi sebu a pry esli pudě do řiti jaksyk Regina, něbo kdosyk iny, koho vybrala do jakehosyk suboja. (Keby sa aspoň střilali mezi sebu flintama)
Jak tak znam za ty roky skorotchana, tak ten možna prosadi futbal v ramci paly rodiny a stražca rozpočta, ale do deseti minut po vykopu usne, zda sa mu o maryašu a dalšim turnaju v ňom a razem sem tam sam, jak spartansky fanda na hlavnym nadraži v Ostravě!
Co budu robiť?
Keby to bolo v Praze, nahlasim mimořadnu šichtu a upaluju do sportbara, kdě v klidu u piva s fanuškama probereme futbal, zařveme si, pivo dame, ale v Poličce???
Aj keby tam bol akysyk sportbar, stejně budě mit zatvorene, bo su ti Vyvoleni a navíc město pry oslavuje akesy vyroci založeni a tušim že aj kulturny program tam maju na vikend, tož to asi přiecha nějaka ta hvezda, třeba Standa Dolinek, Sagvan Tofi, či iny paznecht.
Tam jak padně 11:58 v sobotu dopoledně, tak všeci opušťaju naměsti, zalezu na ty sve zahradky a rypu se do večera v hlině. Jakasyk hospoda je u nadraža, ale tam asi nemaju televizu, pak tam su dvě slušne knajpy na žranicu, ale sportbar?, to něznaju.
Tak přemyšlam jak to zrobiť tak, aby ten futbal byl hlavnym programem večera.
Možna nakecať babam, že jak vyhramy tak sa chlopi vysleču z trenek, takova jako realita show na futbale - novinka.? Tej moji se libi kolohnat Koller,(nechapu čemu, bo fotbalista není zas tak dobry, ani z Poličky nepochaza) to by němuselo byť špatne, ale na to asi neskoči, bo jak naplanovala tu navštěvu u nich doma, tož je jasne, že dylina sem ja a ne ona.
Zavolať do Primy že tam maju bombu? To akurat zvedně sledovanosť, to není dobre a na Nově su schopni přerušit futbal a dat přenos s vyklizaňa konkurenčny televize a ten pošahany Tuna buďe tlachat o tom, že Prima krachuje a je to exekutorsky zasah.
Něbo ožrat baby už na oslavje a pak až usnu tak sa v klidu divat. Akurat ony moc nepiju.
Zabiť ich? To neny to najlepše, bo musim něco nechať na finale MS.
Tak nevim…. Čučet na jakusyk Reginu je cipovina lak lampa. Zas to vyřazeni něbude hneď tak snad aspoň poločas urvu. Debresija jak Bazaly!
Včil to mam! Nahuštam babam, že vedle u susedky maju presentaciju ty produkty z Avona, dam im eště kybl s odpadkama a až vyjdu zo dveři, tak zamknu!
Tam možu dřystať a sledovat ty gyzdy v tom kamrliku.
A pro všecky připady mam nastavene na tydlifone ty ezemesky a aj wap som tam našel!
Budě to drahe, ale dam im na vyběr, zda sa poděli o ucet z Eurotela, nebo buděme sledovať ten futbol a o přestavce tych ichtylov ve vile, bo posluchať Poulička němusim
Včil mě napadla eště jedna genyalna myšlenka!
Utaham odpoledni baby prochazku v lese a pracu na zahradce, bo maju přisť ty mrazy v nedělu a musí zryt zahradku a přikryť ogurky, sam němožu bo mam namoženy prst z psani članku pro blog. Pak dam televizju zvuk na minimum, bo pry susedka klepala že to maju nahlas každu noc a až všeci usnu, tak přepnu na futbal! Zvuk není nutny, bo stejne tam kecaju ty nesmysly jak psal Cepín, tak si to vychutnam v klidu a potichu!
V pondělok poreferujem!
Zdař buh a futbalu zvlašť!
Chachar Ostravski
P.S. a stejnak vyhramy, bo Baroš ma hlad po goloch a je z Banika!
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama